Wysyłka

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do UE i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

- Firmy kurierskiej - 25,00 zł.

- Firmy kurierskiej -pobranie 30,00  zł

- Paczkomaty 24/7  - 17,00 zł.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: dobierzfiltr.pl ul. Fabryczna 4, 39-120 Sędziszów Młp, Polska, -0,00 zł

W przypadku przestrzennych przesyłek cena ustalana jest indywidualnie.

 

3. Termin realizacji dostawy

Czas dostawy na terytorium RP trwa od 1-3 dni i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Towary na indywidualne zamówienie wykonywane wg. specyfikacji klienta mają wydłużony czas dostawy i ustalany jest indywidualnie .

4. Uszkodzenia Towaru powstałe podczas dostawy.

W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady.

Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.